Про магазин

Iнтернет-магазин Kateryna-Lab

Широкий асортимент товарів для косметологів, масажистів, обладнання для салонів краси в нашому інтернет-магазині https://kateryna-lab.com.ua.

Kateryna Lab  - компанія-виробник косметологічного обладнання, існує на українському ринку з квітня 2012 року, зарекомендувала себе в індустрії краси як бренд, який асоціюється з високою якістю роботи і професіоналізмом обслуговування. Продукція Kateryna Lab включає апарати високої якості з широким ціновим діапазоном - від базових методик до інноваційних розробок. Ми пропонуємо нашим клієнтам багатофункціональні косметологічні комбайни, апарати з поодинокими функціями, портативні косметологічні апарати, апарати для діагностики стану шкіри і волосся. Модельний ряд косметологічних апаратів настільки широкий, що для зручності вибору розділений на лінії, кожна з яких відрізняється за функціональним набору, ергономіці, габаритам і дизайну.

Також Kateryna Lab  включила в свій асортимент обладнання для повного оснащення косметологічного кабінету: кушетки косметологічні та масажні, крісла та стільці майстрів, тролеси і косметологічні візки, обладнання для педикюру та манікюру, стерилізатори, вапоризатори, лампи-лупи, а також витратні і одноразові матеріали. Професійні косметологічні апарати - це одна зі складових успіху будь-якого косметологічного кабінету. Якщо ви зацікавлені в ефективній та успішній роботі або бажаєте в домашніх умовах здійснювати косметологічні процедури, фахівці компанії Kateryna Lab. допоможуть вам підібрати якісне і зручне косметологічне обладнання, виходячи з ваших побажань.

Наш графік роботи: ПН-ПТ, з 9.00 до 18.00
Контакти: 067 614 06 08